Chat , Sohbet Odaları , Mobil Sohbet , ücretsiz Sohbet siteleri , Muhabbet odaları , Chat Siteleri ücretsiz , Sohbet Siteleri ücretsiz ,

CayLak

ÇayLak KİMDİR ?

Selam arkadaşlar sürekli merak edilen konu ÇayLak nedir  ÇayLak kimdir diye Sürekli Konular sorular geliyor. 1999 lu yıllarda Sohbet sitelerinde Şahin Doğan  KartaL Gibi rumuzlar yaygındı bende heves ettim ve buna benzer bir rumuz alacağım diye  araştırdım ve ÇayLak Kuşunu buldum ÇayLak kuşuda Doğan Şahin ve Kartal gibi yırtıcı bir kuş türüdür. Her ne kadar rumuzumun özelliklerini taşımasamda yinede sevdiğim için kullandığım bir nick Hal durum böyle olunca senelerce sohbet platformlarında takıldım girdim çıktım çok kez bir çok sunucudan kovuldum ve kovulmayada devam ettim iki satır yazı ile attılar ve iyikide atmışlar 🙂 mutluyum bu yüzden atmasalardı CayLak org u açamazdım gaza geldim ve CayLak org u açtım umarım herşey istediğim gibi olurda  Siz değerli dostlarımla CayLak org u en iyi yerlere Getiririz hazır sitem etmeye başlamışken Nickler Rumuzlar değişir ama karakterler asla o yüzden ne nickinizi değiştirin nede karakterinizi Siz öyle güzelsiniz. CayLak org a beklerim herkesi dilediğiniz zaman gelip yanımda beraber yer almak için cayLak org a giriş yapabilirsiniz Bukadar tanıtım yeter olduğunu düşünüyorum Sohbet edecekseniz CayLak org ilk tercihiniz olsun :))) Yaşamınız Size Herzaman mutluluk katsın..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Teknolojik gelişimlerle birlikte mobil kullanıcılarına, Mobil akıllı cep telefonlarından rahatlıkla bağlantı sağlayarak sohbet edebilecekleri; Mobil sohbet uygulamamız sizlerin hizmetindedir. Mobil sohbet uygulamamızı indirerek; Mobil sohbet odalarımıza bağlanarak rahatlıkla sohbet edebilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden