Sohbet Odaları , Cinsel Sohbet , Sohbet , Muhabbet , Chat

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

Mobil Chat,Mobil Sohbet,Ücretsiz Sohbet,Ücretsiz Chat,sohbet sitesi,Ücretsiz Radyo Dinle,Ücretsiz Oyun Oyna,Ücretsiz Mobil muhabbet,Ücretsiz Mobil Chat,Sohbet Odaları,muhabbet Odaları,Bedava Sohbet,Sohbet odası,

İslami chat,İslami Sohbet,Dini Sohbet gibi bir çok alanda hizmetler veren Caylak.org ta  chat sohbet yapmak çok daha kolay.. yapmanız gereken ios ve anroid telefonunuzun tarayıcı bölümüne caylak.org yazmanız yeterl. Böylelikle bilgisayar başında beklemenize gerek kalmadan yolda sokakta otobüste denizde her yerde android sohbet yapabilirsiniz..

Neden telefondan Chat Sohbet Günümüz Teknolojisi Gelişti ve Bilgisayar başında beklemek insanları yorar o yüzden yatağınızdan mutfakta iş yaparken otobüste seyehat ederken cafede otururken kahvenizi yudumlarken hem Chat yapabilir hemde radyo dinleyebilirsiniz. Caylak.Org Sizlere keyifli  Sohbetler diler.

Caylak.org Sohbet site Kuralları

Türkiyenin her bölgesine bu bölgelerde bulunan tüm şehirlere ilçelere hatta köylerine kadar hizmetler sunan sitemiz ayrıca dünya genelindeki tüm yabancı ülkelerede hizmetler vermektedir sitelerimize her konumdan her yaştan bay ve bayanları katılımları olması bizlere yönetim olarak çok sorumluluklar getirmektedir.

Bu nedenle sizlerin ve bizlerin güvenligi ve huzuru için site yöneticileri olarak siz degerli ziyaretçilerimizden bazı taleplerimiz bulunmakta kısacası bu taleplerimizi adlandıracak olursak adına site kuralları diye biliriz peki nedir bu site kurallarımız burada hepinizi bilinçlendirme adına kısaca belirtelim.

öncelikle dikkat edilmesi gereken kuralımız seviyeli iletişimlerdir site genelinde bel altı konuşmalar cinsel sohbet,argo küfür hakaret içeren sözlerin yazılmamasını rica ederiz.

Her sitede oldugu gibi bizlerin sitelerindede siyasi konuşmalar Türkiye cumhuriyetini eleştirmek yönetimdeki siyasileri eleştirmek yasaktır herkesin bir siyasi görüşü vardır saygı duyarız lakin bu gibi davranışlarda bulunanlara sitemizde yer bulunmamaktadır.

Özellikle beylerin bayanlara karşı nazik davranmaları ve her konuda ısrarcı olmamaları gerekmektedir.

chat odalarımıza girmeden önce alacagınız rumuzların ahlaka ve topluma aykırı olmayan rumuzlardan olması gerekmektedir.

Muhabet odalarımızda özel odalarımız bulunmakta ve herkesin bu odalarda ikili iletişimler kurması dogaldır burada önemli olan özel bilgi paylaşımlarınıza dikkat etmeniz gerekmektedir ileride her hangi magduriyet yasadıgınızda bu gibi sorunlardan site yönetimimiz sorumlu tutulamaz.

Kısa olarak hatırlatmış  oldugumuz kurallarımıza uymanızı önemle rica eder hoş sohbetler dileriz.

 

 

 

 

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Teknolojik gelişimlerle birlikte mobil kullanıcılarına, Mobil akıllı cep telefonlarından rahatlıkla bağlantı sağlayarak sohbet edebilecekleri; Mobil sohbet uygulamamız sizlerin hizmetindedir. Mobil sohbet uygulamamızı indirerek; Mobil sohbet odalarımıza bağlanarak rahatlıkla sohbet edebilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden