Sohbet Odaları , Cinsel Sohbet , Sohbet , Muhabbet , Chat

Sohbet

Sohbet

Sohbet Chat Mobilsohbet Mobilchat Muhabbet Seviyelisohbet Seviyelichat Caylak.org Merhabalar bugün ülkemizin ve tüm dünnyada artık yaygın hale gelmiş aile’yi yıkma üzerine kurulu bir olguyu aldatmayi ele alacağız…
Acaba aldatma “erkeğin elinin kiri” zihniyeti hala devam etmekte mi? Kadınlar acaba eskisi kadar susup oturan varliklar mı? Onca yüz yıl geçsede değişmeyen tek şey kadının madur edildiği gerceğini değiştirecek mi? Acaba aile içinde bitmiş bir karı koca ilişkisinin sonucu mu?Kişilerin yeterince birbirlerine zaman ayırmamaları mı?
Bütün bu başlıklar doğrultusunda toplumun en küçük yapıtaşı ailenin ve cevrenin ne kadar duyarsızlaştırıldığıdır…”

Erkek aldatır“zihniyeti belli bir kalıp gibi zihinlerde kalmasının nedeni aslinda baska bir psikolojiyi tetiklemektedir.Erkek te bulunan sperm hücresi bir metreküp hesabı ile 5 veya 6 milyar’a ulaşır ve bu hormonal döngüyü sağlamak için erkek belli bir takim ihtiyaclarını karşılamak ister.Erkeğin yada erkek yaratılışında nesil devamı olgusu içsel olarak yerleşmiştir ve kendine partner bulmayı şartlamıştır.Bunu eşi, sevgilisi, arkadaşı dışarida gidermek zorundadır.

Ülkemizdede malesef belli zaman sonra evlenen çiftler bi kac sene sonunda cinsel güdüler,in zayıflığından yakınır buna kadının anne olması da eklene bilir.Kadınlar cinsel güdülerini kontrol edebilen bir birey olabilirler bazen ama karşı taraftan bunu beklemelerini istemeleri erkeğin yaratılışına terstir fakat ne erkek psikolojisi,nden nede erkegin genel cinsel hayat,ını düşünmezler.Her insan sadık kalmak ister ama bazen olabiliyorki kendi eşin veya sevgilin bu isteğini karşılamıyorsa o zaman dışarıya eğilimi başlıyor.Bu aldatma bazen hic görmeden oluşan duygusal yakınlık bazen cinsel yakınlık olgusunu beraberinde getiriyor.

Evliliği iyi giden kişilerin aldatmaları, macera düşüncesiyle olur. Kişiler bunun sonunda ciddî bir suçluluk ve pişmanlık hisseder. Aldatan eşler genellikle “Ben eşimi duygusal olarak değil, sadece cinsel olarak aldattım.” iddiasında bulunur. Fakat cinsel beraberliğin devamı hâlinde duyguların buna katılmaması, beraber olunan kişiyle duygusal bağ oluşmaması mümkün değildir. Bunu erkek hissetmese de kadın hisseder.

Cinselliği genel duygulardan ayırmak, ilkelliktir. Bu duygu, insan hayatında özel ve önemli biriyle paylaşacağı bir davranış olduğundan, böyle durumlarda kişi bunun suçluluğunu hissetmelidir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Teknolojik gelişimlerle birlikte mobil kullanıcılarına, Mobil akıllı cep telefonlarından rahatlıkla bağlantı sağlayarak sohbet edebilecekleri; Mobil sohbet uygulamamız sizlerin hizmetindedir. Mobil sohbet uygulamamızı indirerek; Mobil sohbet odalarımıza bağlanarak rahatlıkla sohbet edebilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden